11 вересня 2020 року Радою адвокатів Одеської області спільно із Комітетом по роботі з молодими адвокатами проведено майстер-клас «Управління стресом: що треба знати адвокату, щоб зберегти професійність»

Адвокати Одеси давно знайомі з колегами, які неодноразово проводили цікаві заходи з підвищення кваліфікації. Це: Марина Саєнко – адвокат (м. Київ), керуюча партнерка АО «Закон Перемоги», бізнес-медіатор, сертифікована тренерка навичок «SOFT SKILLS», випускниця програми «Адвокат Майбутнього», та Роман Шпирка – адвокат (м. Львів), керуючий партнер АО «Solid Partners», сертифікований експерт НААУ з розвитку SOFT SKILLS для адвокатів, випускник програми «Адвокат Майбутнього», випускник Aspen Institute Kyiv.

 І цього разу майстер-клас був надзвичайно корисним, з ефективними практичними порадами.

Разом з учасниками  тренери розглядали питання впливу стресу на ресурсний стан адвоката, інструменти управління стресом та запобігання професійному вигоранню, стратегії відновлення адвоката в стресовій ситуації та способи поліпшення психічного здоров’я.

Беззаперечно, що фізіологічні та психологічні фактори стресу значною мірою впливають на ефективність діяльності адвоката. Особливо сподобались учасникам заходу практичні вправи, спрямовані на підвищення стресостійкості, які учасники виконували разом із тренерами.

У майстер-класі взяли участь не лише адвокати, які знаходилися в залі Ради адвокатів Одеської області, а й ті, хто долучився до роботи онлайн. Такий формат дозволив взяти участь у заході практично 500 адвокатам із різних куточків України.

 Щиро вдячні Марині Саєнко й Роману Шпирці та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві проєкти.

 Рада адвокатів Одеської області та Комітет по роботі з молодими адвокатами відтепер мають чудовий досвід проведення заходів у новому форматі. 

Основне фото IMG_4982

1