Через два роки футбольна бронза знову повернулася… до Бронза!

(звіт про турнір)

6 та 7 жовтня 2018 року на футзальному майданчику СКА в Одесі відбувся третій (щорічний) регіональний турнір із міні-футболу на Кубок голови РАОО серед футбольних збірних команд адвокатів Одеської області, судів та правоохоронних органів Одеси. Організатором цього турніру виступив Комітет із питань культури, туризму, спорту та соціальної підтримки адвокатів при РАОО (голова комітету – адвокат Адабаш С.А.).

Цього разу в турнірі взяло участь 12 футбольних команд: збірна адвокатів м. Одеси; збірна Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області; збірна Одеської митниці Державної фіскальної служби; Збірна Управління Служби безпеки України в Одеської області; збірна Управління патрульної поліції у м. Одесі; об’єднана збірна Господарських судів Одеської області; збірна адвокатів Київської області «EVRIS-КИЇВЩИНА»; збірна Приморського районного суду м. Одеси; збірна команди «ФЕМІДА» (яка складалась з суддів та працівників адміністративних судів м. Одеси та Одеської області); збірна Одеської місцевої прокуратури №2; збірна Південного регіонального управління Державної прикордонної служби; збірна військової прокуратури Південного регіону України.

За результатами сліпого жеребкування учасники були поділені на 4 групи по 3 команди в кожній. Команди грали по круговій системі (кожен – із кожним).

Жереб визначив непростих суперників на груповому етапі даного турніру для футбольної збірної адвокатів Одеси: об’єднана збірна Господарських судів Одеської області та збірна військової прокуратури Південного регіону України. Як показали обидві гри, із цими суперниками команді адвокатів знадобилось багато зусиль, щоб у цій боротьби вийти першими з групи.

У першому матчі проти збірної команди об’єднаної збірної Господарських судів Одеської області команда адвокатів зіграла у непередбачувану нічию. По ходу усього матчу адвокати в безкомпромісній боротьби то зрівнювали рахунок, то виходили уперед (двічі відзначився Комісар Олег). Однак не змогли втримати переможний результат та пропустили наприкінці матчу прикрий гол. Матч закінчився результативною нічиєю – 3:3.

У другому матчі вирішувалась доля виходу із групи. Збірна команда адвокатів все ж таки змогла обіграти збірну команду військової прокуратури Південного регіону України з рахунком 3:2. По ходу матчу, тримаючи суперників на відстані одного м’яча (і ближче до кінця гри – двох м’ячів) адвокати ловили суперників на контратаках. Однак, суперник зміг відіграти один м’яч наприкінці гри та скоротив відставання на один м’яч, чим змусив адвокатів нервувати. Все ж таки, збірна команда адвокатів змогла втримати власні ворота та забезпечити собі вихід у 1/4 фіналу.

Слід окремо відзначити частих гостей нашого турніру – збірну адвокатів Київської області «EVRIS-КИЇВЩИНА». У порівнянні із минулорічним турніром, гості з Київщини довели значний прогрес у власній грі. Якщо минулого року команда зупинилась на іграх у груповому турнірі, то на цей раз їм вдалося вийти із непростої групи «С» до чвертьфіналу, де серед їх суперників були досвідчені та сильні суперники: збірна Південного регіонального управління Державної прикордонної служби і збірна Управління Служби безпеки України в Одеської області.

Із прикордонниками киянам вдалось зіграти у результативну нічию, а із співробітниками УСБУ адвокатам Київщини вдалось втримати власні ворота сухими і за підсумками двох ігор зайняти друге місце в групі та вийти до чвертьфіналу, де їх чекали фаворити турніру та майбутній переможець – збірна Одеської митниці ДФС.

Киян це не злякало та вони вчинили гідний супротив. Так, на початку першого тайму адвокати Київщини забили гол у ворота митників, чим змусили останніх нервувати та підсилювати темп гри з рахунком 0:1. Темп наростав, і стало видно, що митники свого не змарнують: 1:1. Однак, пропустивши гол, у відповідь від збірної Одеської митниці ДФС кияни пішли в подальший наступ. Після нереалізованого голового моменту у воріт митників (вихід один в один з воротарем), адвокати Київщини пропустили контратаку, результатом якої став другий пропущений гол від митників: 1:2. Київські адвокати не зупинялись йти у напад та часто проводили дуже гострі атаки. Проте, футзальний досвід митників дозволяв стримувати та зривати такі атаки. Третій м’яч пропустили вже наприкінці матчу. Збірна адвокатів Київської області «EVRIS-КИЇВЩИНА» залишала в Одесі дуже гарні враження від своєї команди та власної гри. Сподіваємось побачити ще більшого прогресу в їх грі наступного разу.

У чвертьфіналі на збірну команду адвокатів чекала збірна команда Приморського районного суду

м. Одеси. Знову адвокати змогли забити три м’ячи, але і в цей раз пропустили знову двічі. Ведучи по ходу із різницею у два м’ячі, суперник зміг відігратись. Завдяки насназі Комісара Олега (який знову відзначився двічі, та забив вже в третій грі поспіль), адвокатам вдалось здобути важку перемогу та вийти у півфінал.

У півфіналі на збірну команду адвокатів чекав один із фаворитів турніру –  команда Одеської митниці ДФС. Перший тайм проходив із мінімальною перевагою митників, але адвокати не поступались та відповідали на атаки суперника власними контратаками, чим змогли зрівняти рахунок. Однак, митники під кінець першого тайму змогли знову вийти уперед. У другому таймі,  пропустивши четвертий м’яч, команда, через фізичну та психологічну втому від важких матчів, пропустила п’ять м’ячів за 7 хвилин до кінця, тож рахунок став дуже великим: 8:2 на користь митників.

Матч за третє місце для збірної команди адвокатів м. Одеси влаштовував ще одне випробування з сильним суперником – командою СБУ. Ця гра показала абсолютну злагодженість та високій рівень дисципліни у команді адвокатів. Упродовж майже всієї гри команда адвокатів контролювала події на полі. Після отримання червоної картки гравцем команди адвокатів у другому таймі, команда УСБУ змогла забити один м’яч. Проте, команді адвокатів вдалось втримати результат та здобути бронзу.

Фінал турніру показав напружену гру двох рівних по силі команд: академічної гри у виконанні збірної Одеської митниці Державної фіскальної служби та швидкої гри збірної Управління патрульної поліції у м. Одесі. Майже усю гру глядачі не могли побачити великої кількості голів, адже боротьба тривала усюди, і суперники не давали жодному із них довго контролювати м’яч. Лише під кінець гри поліцейські не витримали і проґавили контр випад митників, який закінчився голом у ворота поліцейських: 1:0 на 26-ій хвилині. Останні спроби поліцейських зрівняти рахунок не зазнали успіху. Митники виграли цей матч із мінімальним рахунком 1:0 та стала переможцями цього турніру.

Переможці і призери турніру були нагороджені кубками та пам’ятними медалями.

Вітаємо футбольну збірну команду адвокатів м. Одеси із бронзою у третьому (щорічному) регіональному турнірі з міні-футболу на Кубок голови РАОО!

Бажаємо футбольній збірній адвокатів Одеси подальших перемог на турнірах!