![Сьогодні в НУ «Одеська юридична академія» відбулася відеоконференція з представниками Європейского Суду з прав людини](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSCN10501-150x150.jpg)
Сьогодні в НУ «Одеська юридична академія» відбулася відеоконференція з представниками Європейского Суду з прав людини
Організований академією спільно з Секретаріатом Європейського Суду з прав людини та Радою адвокатів Одеської області, захід, метою якого стало підвищення кваліфікації для адвокатів Одеської області, зібрав кілька сотень учасників. У пропонованій програмі відеоконференції був огляд нещодавніх рішень Європейського Суду з…