![20 травня 2020 року в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Львович Бронз](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2020/05/a-150x150.jpg)
20 травня 2020 року в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Львович Бронз
Рада адвокатів Одеської області продовжує слідувати вимогам часу і вже вчетверте в історії своєї роботи через карантин проводить засідання через платформу ZOOM. У порядку денному засідання, яке тривало майже 4 години, – перелік питань до розгляду, серед яких: інформація про…