![19 вересня 2022 року у Раді адвокатів Одеської області відбулося урочисте вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_2951-150x150.jpeg)
19 вересня 2022 року у Раді адвокатів Одеської області відбулося урочисте вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю
19 вересня 2022 року у Раді адвокатів Одеської області відбулося урочисте вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю. З величезною гордістю повідомляємо, що ряди Одеської адвокатури поповнились новими АДВОКАТАМИ! Бажаємо новим колегам професійного зростання, мудрості та відданості своїй справі,…