Сьогодні відбулося засідання Ради адвокатів Одеської області

Провів засідання голова Ради Йосип Львович Бронз.

Порядок денний засідання містив більше 10 питань, серед яких: інформація про діяльність Ради адвокатів Одеської області; про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи у якості помічника адвоката; про затвердження звітів про проходження стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю особам, які пройшли стажування; про направлення на стажування і призначення керівників стажування тощо.

У святковій обстановці десятки осіб, які успішно склали кваліфікаційні іспити, разом із керівниками стажування звітували про набутий досвід і практичні знання та складали присягу на вірність обраній професії, яка ґрунтується на бездоганному володінні законодавчою базою, на людинознавстві та людинолюбстві, на відповідальності перед суспільством і перед адвокатською спільнотою.

Голови Комітетів Ради звітували про зроблене впродовж 2018 року (звіти найближчим часом будуть розміщені на сайті РАОО у розділах Комітетів).

Потому члени Ради розглянули кілька скарг та заяв адвокатів, зокрема, про надання матеріальної допомоги. Також обговорили інформацію щодо проведення щорічної конференції  адвокатів Одеської області у січні місяці 2019 року.

DSCN2104

DSCN2108

DSCN2089