Секретар

Юрий Моисеевич ПОлонскийПолонський Юрій Моєсейович

Народився у 1949 році в місті Баку.
Після закінчення середньої школи у 1966 році навчався на вечірньому відділенні Азербайджанського державного університету в місті Баку.
У 1973 році, закінчивши університет, переїхав до Одеси, де був прийнятий до Одеської обласної колегії адвокатів.
Починаючи з 1973 року, впродовж 17 наступних років працював у юридичній консультації Київського району міста Одеси.
У 1990 році обирався членом Президії Одеської обласної колегії адвокатів. Брав участь у створенні Спілки адвокатів України.
Виконував на громадських засадах обов’язки голови комісії з адвокатської етики, а потому – заступника голови комісії.
Ю.М. Полонський став одним із засновників першої в Радянському Союзі адвокатської компанії, яка була створена за принципом об’єднання. Починаючи з 1995 року таке об’єднання носить назву Адвокатська компанія “Полонський і Партнери”.
У 1997 році Указом Президента України Полонському Ю.М. присвоєно звання “Заслужений юрист України”.
Ю.М. Полонський нагороджений Почесним знаком та дипломом “За відзнаку особистого внеску в діяльність зі створення, становлення і розвитку Спілки адвокатів України, активної участі в демократичному реформуванні адвокатури”.
“Юрист року Одещини”. Нагороджувався Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради.
Член Президії Одеської обласної колегії адвокатів, очолював дисциплінарну палату кваліфкаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.
З 2012 по 2017 рік обирався членом Ради адвокатів України від Одеської області.
Викладає адвокатську етику на курсах при Одеській обласній колегії адвокатів для юристів, які готуються складати адвокатський іспит.
У 2017 році обраний Секретарем Ради адвокатів Оеської області.