![Шановні адвокати! Запрошуємо взяти участь у літньому навчальному курсі «БАЗОВА ПІДГОТОВКА МЕДІАТОРА», організованому Українською академією медіації](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2019/06/images-3-150x150.jpg)
Шановні адвокати! Запрошуємо взяти участь у літньому навчальному курсі «БАЗОВА ПІДГОТОВКА МЕДІАТОРА», організованому Українською академією медіації
Курс «БАЗОВА ПІДГОТОВКА МЕДІАТОРА» — це унікальна можливість пройти спеціальну підготовку медіатора у відповідності до європейських стандартів. Здобуття навичок медіатора є підвищенням кваліфікації, що надає важливі переваги: – можливість краще сприяти взаємопорозумінню та конструктивній взаємодії між сторонами конфлікту, спору; –…