![Сьогодні, 19 жовтня 2022 року, на черговому засіданні Ради адвокатів Одеської області нашим колегам були вручені Подяки Одеської обласної військової адміністрації та Подяки Ради адвокатів Одеської області з нагоди Дня захисників і захисниць України](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_4356-150x150.jpg)
Сьогодні, 19 жовтня 2022 року, на черговому засіданні Ради адвокатів Одеської області нашим колегам були вручені Подяки Одеської обласної військової адміністрації та Подяки Ради адвокатів Одеської області з нагоди Дня захисників і захисниць України
Сьогодні, 19 жовтня 2022 року, на черговому засіданні Ради адвокатів Одеської області нашим колегам були вручені Подяки Одеської обласної військової адміністрації та Подяки Ради адвокатів Одеської області з нагоди Дня захисників і захисниць України. Також сьогодні нашим колегам були вручені…