![Увага: залишилися лічені дні (до 10 жовтня 2016 року (понеділок) включно!) для того, щоб подати заявку на участь у ексклюзивному спеціалізованому базовому курсі “Медіація” для правників у рамках українсько-німецького пілотного проекту “Правник-медіатор”!](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2016/07/UVAAAGA-150x150.jpg)
Увага: залишилися лічені дні (до 10 жовтня 2016 року (понеділок) включно!) для того, щоб подати заявку на участь у ексклюзивному спеціалізованому базовому курсі “Медіація” для правників у рамках українсько-німецького пілотного проекту “Правник-медіатор”!
Шановні правники! Українська академія медіації повідомляє про старт першого навчального курсу «Спеціалізований базовий курс «Медіація» для правників у рамках українсько-німецького пілотного проекту «Правник-медіатор». Спеціалізований базовий курс «Медіація» — це унікальна можливість для адвокатів, нотаріусів, суддів та інших юридичних професій здобути на…