Увага: залишилися лічені дні (до 10 жовтня 2016 року (понеділок) включно!) для того, щоб подати заявку на участь у ексклюзивному спеціалізованому базовому курсі “Медіація” для правників у рамках українсько-німецького пілотного проекту “Правник-медіатор”!

Шановні правники! 

Українська академія медіації повідомляє про старт першого навчального курсу «Спеціалізований базовий курс «Медіація» для правників у рамках українсько-німецького пілотного проекту «Правник-медіатор».

Спеціалізований базовий курс «Медіація» — це унікальна можливість для адвокатів, нотаріусів, суддів та інших юридичних професій здобути на території України кваліфікацію медіатора за європейськими стандартами, а також отримати додаткову спеціалізацію до основної професії правника у галузі альтернативного вирішення конфліктів (спорів).

Після проходження навчання, отримання кваліфікації медіатора буде підтверджено відповідним сертифікатом від Німецької адвокатської академії (DAA – DeutscheAnwaltAkademie).

Заявку на участь у цьому курсі можна надіслати на пошту УАМ info@mediation.ua до 10.10.2016. включно!

Кількість місць обмежена.

Інформаційний лист щодо правил участі у даному курсі Ви можете завантажити за цим посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0B1vsyG6fB0X9WFNWUzNBaTNkR28/view?usp=sharing

Отримати відповіді на додаткові запитання Ви можете за телефонами:

(048)722-01-82 та (098)693-86-56.

Інформацію щодо організаторів, тренерів та розкладу курсу Ви можете переглянути за цим посиланням:

http://mediation.ua/wp-content/uploads/2016/09/buklet-o-kurse-dlya-sajta.pdf

Пост-реліз інформаційного заходу щодо українсько-німецького пілотного проекту «Правник-медіатор», який відбувся 16 вересня 2016 року, Ви можете переглянути за цим посиланням:

http://mediation.ua/post/738

З повагою

Тетяна Барабаш,

президент Української академії медіації.