![Щойно відбулася розмова в режимі онлайн в.о. голови Ради адвокатів Одеської області Олени Олександрівни Джабурія з представниками юридичного сектору міста Лодзь (Республіка Польща) стосовно підтримки одеських адвокатів та їх сімей у Лодзі та співпраці у вирішенні правових проблем українських біженців у Польщі, де джерело проблеми вимагає знання українського законодавства](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2021/11/images-1-1-150x150.jpg)
Щойно відбулася розмова в режимі онлайн в.о. голови Ради адвокатів Одеської області Олени Олександрівни Джабурія з представниками юридичного сектору міста Лодзь (Республіка Польща) стосовно підтримки одеських адвокатів та їх сімей у Лодзі та співпраці у вирішенні правових проблем українських біженців у Польщі, де джерело проблеми вимагає знання українського законодавства
У ході розмови досягнуто повного порозуміння: учасники від польської сторони – радники/юристи пан Пьотр Падушинський та пані Юлія Борковська-Сосніцька – запевнили, що нададуть відповідну підтримку одеським адвокатам і членам їх сімей та готові до подальшого співробітництва. *** Шановні колеги, в.о….