![24 травня 2019 року Комітет по роботі з молодими адвокатами Ради адвокатів Одеської області спільно з ГО «Адвокат майбутнього» провели семінар із підвищення кваліфікації](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2019/05/55-150x150.jpg)
24 травня 2019 року Комітет по роботі з молодими адвокатами Ради адвокатів Одеської області спільно з ГО «Адвокат майбутнього» провели семінар із підвищення кваліфікації
На відкритті тренінгу перед учасниками виступив голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Львович Бронз. Його виступ був на тему: «Адвокатська етика: перспективи на майбутнє та розвиток». Семінар продовжився тренінгом на тему: «Ефективна комунікація – як MUST HAVE успішного адвоката». Тренерами…