![19 січня 2022 року відбулося планове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провела виконуюча обов’язки голови Ради Олена Джабурія](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2022/01/0-150x150.jpg)
19 січня 2022 року відбулося планове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провела виконуюча обов’язки голови Ради Олена Джабурія
Засідання проходило з дотриманням протиепідемічних обмежень та за допомогою засобів онлайн зв’язку і включало в себе розгляд 15 питань порядку денного. У засіданні Ради взяли участь представник адвокатів Одеської області у складі Ради адвокатів України Ольга Головченко, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії…