![Сьогодні, 20 лютого 2019 року, відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Бронз](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSCN2338-150x150.jpg)
Сьогодні, 20 лютого 2019 року, відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Бронз
***** Порядок денний засідання містив більше 10 питань, серед яких: інформація про діяльність РАОО, про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, про направлення на стажування та про призначення керівників стажування, тощо, а також розгляд заяв та скарг адвокатів….