![21 жовтня 2020 року в режимі онлайн пройшло чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Львович Бронз](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2020/10/8-150x150.jpg)
21 жовтня 2020 року в режимі онлайн пройшло чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Львович Бронз
У порядку денному засідання, що тривало майже дві години і проходило із дотриманням належних протиепідемічних обмежень, – перелік питань до розгляду, серед яких: інформація про діяльність Ради в умовах карантину; про направлення на стажування і призначення керівників стажування; про затвердження…