![Запрошуємо взяти участь у навчальному курсі “Базова підготовка медіатора”](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2020/09/m-150x150.jpg)
Запрошуємо взяти участь у навчальному курсі “Базова підготовка медіатора”
Курс проводить команда сертифікованих тренерів-медіаторів Української академії медіації: Ірина Балан, Ганна Баришникова, Наталя Данилко, Наталя Крестовська, Луіза Романадзе та Ірина Сучилова. Особливістю курсу є його цілісність – чотири взаємопов’язаних модуля загальною тривалістю 96 годин (12 днів): 05-07 листопада 2020 –…