![21 листопада 2018 року відбулося засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Й.Л. Бронз](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2018/11/1-2-150x150.jpg)
21 листопада 2018 року відбулося засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Й.Л. Бронз
Порядок денний засідання містив 12 питань, серед яких: інформація про діяльність Ради адвокатів Одеської області; про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи у якості помічника…