![Сьогодні ми з радістю вітаємо нашого лідера – голову Ради адвокатів Одеської області Йосипа Львовича Бронза – з днем народження!](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2021/08/images-1-150x150.jpg)
Сьогодні ми з радістю вітаємо нашого лідера – голову Ради адвокатів Одеської області Йосипа Львовича Бронза – з днем народження!
Дорогий наш Йосипе Львовичу! Ви – наша надійна опора, беззаперечний авторитет, учитель, наставник, наш щирий відвертий порадник, наша гордість і приклад для наслідування. Приклад того, як бути відданими своїй справі, колективу, як йти життям із гордо піднятою головою, як поважати…