![Адвокати Одещини на запрошення колег у складі української делегації взяли участь у міжнародній конференції з нагоди дня адвокатури Республіки Молдова](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-150x150.jpg)
Адвокати Одещини на запрошення колег у складі української делегації взяли участь у міжнародній конференції з нагоди дня адвокатури Республіки Молдова
Українські адвокати в ході візиту долучилися разом з колегами з Румунії, Франції, Молдови до плідних професійних дискусій з актуальних питань розвитку інституту адвокатури, зокрема з питань ризиків адвокатської професії, проблеми порушення прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, аспектів цифровізації судочинства…