![21 жовтня 2022 року у приміщені Ради адвокатів Одеської області відбулося урочисте вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_4473-150x150.jpg)
21 жовтня 2022 року у приміщені Ради адвокатів Одеської області відбулося урочисте вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю
З величезною гордістю повідомляємо про те, що ряди Одеської адвокатури поповнились новими Адвокатами. Бажаємо новим Адвокатам професійного зростання, мудрості та відданості своїй справі, наснаги та досягнення максимальних висот у професійній діяльності!