![Заступник голови Ради адвокатів Одеської області Олена Джабурія взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Професійна правнича допомога: сучасний підхід», яка відбулася 11 грудня 2019 року в Академії адвокатури України (Київ)](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2019/12/bbbbbbbbbbbbbbbb-150x150.jpg)
Заступник голови Ради адвокатів Одеської області Олена Джабурія взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Професійна правнича допомога: сучасний підхід», яка відбулася 11 грудня 2019 року в Академії адвокатури України (Київ)
Під час заходу обговорювалися актуальні проблеми реалізації права на професійну правничу допомогу в Україні, шляхи розвитку інституту професійної правничої допомоги, його значення у національній системі захисту прав людини. Учасників конференції привітала ректор Академії адвокатури України, д.ю.н, заслужений юрист України Т.В….