![Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів її голова Йосип Бронз](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_28711-e1571247384458-150x150.jpg)
Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів її голова Йосип Бронз
Порядок денний засідання містив більше 10 питань, серед яких: про діяльність Ради адвокатів Одеської області; про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи у якості помічника…