![Сьогодні, 15 січня 2020 року, відбулося засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Львович Бронз](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_3664-e1579117576245-150x150.jpg)
Сьогодні, 15 січня 2020 року, відбулося засідання Ради адвокатів Одеської області, яке провів голова Ради Йосип Львович Бронз
У порядку денному засідання – перелік питань до розгляду, серед яких: інформація про діяльність Ради адвокатів Одеської області; про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи…