![28 лютого 2024 року Радою адвокатів Одеської області спільно з Комітетом по роботі з молодими адвокатами РАОО проведено захід «Вступ у професію адвоката»](https://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2024/03/408990175_896826882236503_6266847911799797996_n-150x150.jpg)
28 лютого 2024 року Радою адвокатів Одеської області спільно з Комітетом по роботі з молодими адвокатами РАОО проведено захід «Вступ у професію адвоката»
Перед адвокатами виступила в.о. голови Ради адвокатів Одеської області Олена Олександрівна Джабурія. Олена Олександрівна висвітлила основні проблемні питання, з якими стикаються молоді адвокати на початку своєї діяльності. Було обговорено питання щорічного підвищення кваліфікації молодими адвокатами, нюанси оподаткування адвокатської діяльності, організаційні…