Заступник

Костін А.Є.Костін Андрій Євгенович 

Народився у 1973 році. Адвокат із 1995 року, заступник голови Ради адвокатів Одеської області, заступник голови Президії АО «Одеська обласна колегія адвокатів», член Правління ВГО «Спілка адвокатів України», член Міжнародної асоціації адвокатів (IBA) з 2000 року.

У 1995 році закінчив із відзнакою Юридичний інститут Одеського державного університету. В тому ж році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, став членом Одеської обласної колегії адвокатів і розпочав практику в АК «Полонський і партнери».

У 1998 році став одним із засновників Адвокатської компанії ПРАВО. На цей час є її директором.

У 2000 році став членом Міжнародної асоціації адвокатів (International Bar Association). Займав посаду заступника голови підкомітету з наземного транспортування Комітету з морського і транспортного права IBA. Брав участь у щорічних конференціях IBA (у 2000 році – в Амстердамі;  в 2001 році – у Канкуні; в 2002 році – в Дурбані; в 2003 році – в Сан-Франциско; в 2005 році – Празі; в 2008 році – в Буенос-Айресі; в 2011 році – в Дубаї; в 2012 році – в Дубліні; в 2015 році – у Відні), а також у спеціалізованих конференціях з морського права і страхування (в Санкт-Петербурзі в 2002 році і Дубаї в 2006 році);  у конференції з інвестицій у нерухомість (у Копенгагені в 2008 році і в 5-му Балканському юридичному форумі в Софії в 2008 році); у щорічних конференціях лідерів адвокатур (у Гаазі – в 2012 році; у Цюріху – в 2013 році; у Брюсселі – в 2014 році та у Празі – в 2015 році).

На конференціях ІВА в Дурбані, Сан-Франциско, Дубліні та Відні виступав із презентаціями на сесіях Комітету з морського і транспортного права ІВА.

На конференції лідерів адвокатур IBA в Брюсселі в 2014 році та в Барселоні в 2016 році  виступав із спеціальними доповідями щодо стану справ в адвокатурі України.

Очолюючи Комісію з міжнародних зв’язків ВГО «Спілка адвокатів України», представляв САУ на міжнародному симпозіумі «Верховенство права», який був організований Міжнародною асоціацією адвокатів (IBA) спільно із Конституційним судом РФ і Федеральною Палатою адвокатів РФ в Москві в липні 2007 року, а також на 2-й нараді комітету з доступу до правосуддя по Орхуській конвенції про доступ до інформації, участі громадськості в прийнятті рішень і доступу до правосуддя з екологічних питань від 1998 року в Женеві у вересні 2007 року.

У 2011 році представляв Спілку адвокатів України на Європейській конференції Президентів асоціацій адвокатів в Відні та конгресі Європейської федерації адвокатур у Вроцлаві.

Є співавтором Довідника з морського права (Українська частина), який видає видавництво Клювер (Kluwer Law Publishing). Він також є автором кількох статей в українських юридичних виданнях: Вісник Одеської адвокатури, Вісник Національної асоціації адвокатів України, журнал Спілки адвокатів України «Адвокат», Бюлетень Академії адвокатури України.

З 2012 по 2015 рік  був членом вищого органу Міжнародної асоціації юристів (IBA Council) від  ВГО «Спілка адвокатів України».

У 2009 році був обраний членом, а згодом – заступником голови Президії Одеської обласної колегії адвокатів, яка об’єднує близько 800 адвокатів Одеської області.

У 2012 році був обраний членом Ради адвокатів Одеської області, а згодом – заступником голови Ради.

З  2013 по 2016 роки був Головою комітету з міжнародних відносин Національної асоціації адвокатів України, та відповідав за співробітництво НААУ із міжнародними організаціями юристів.

У 2003 році був нагороджений Почесною грамотою Голови Одеської обласної державної адміністрації.

У 2007 році був нагороджений спеціальною медаллю ім. Шерешевського (№ 8) Одеської обласної колегії адвокатів і званням «Почесний адвокат» Одеської обласної колегії адвокатів.

У 2008 році був відзначений званням «Юрист року Одеської області» в номінації «адвокатура» за рішенням Одеської обласної організації Союзу юристів України, а також Дипломом САУ в номінації «За значний внесок у розвиток міжнародних відносин» професійного конкурсу «Адвокатура – 2008».

У 2010 році нагороджений відзнакою Спілки адвокатів України – медаллю «За заслуги у розвитку адвокатури».

Визнавався переможцем професійного конкурсу Спілки адвокатів України «Адвокатура – 2010» та «Адвокатура – 2011» у номінації «за значний внесок у розвиток міжнародних відносин».

У 2013 році був нагороджений вищою нагородою Національної асоціації адвокатів України – почесною відзнакою «Видатний адвокат України».

У 2016 році був обраний до переліку рекомендованих арбітрів Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України.

Андрій Костін є одним із співзасновників та членом Правління ГО «Одеський дипломатичний клуб».

Викладає конституційне право; бюджетне, податкове та митне право та Європейську конвенцію з прав людини на курсах для юристів, які готуються складати адвокатський іспит, що діють при Одеській обласній колегії адвокатів.