До уваги адвокатів-учасників конференції 10 листопада 2017 року! План роботи майстер-класів Міжнародної науково-практичної конференції «АДВОКАТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНІСТЬ ТА МАЙБУТНЄ» до 20-річчя Національного університету«Одеська юридична академія»

Прохання уважно читати про час та місце проведення заходів.

Пленарне засідання майстер-класів відбудеться в актовій залі, яка знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2.

1000-1100 – пленарне засідання майстер-класів

1100-1130— реєстрація на майстер-класи в аудиторіях

1130-1300— засідання майстер-класів

1300— видача сертифікатів за участь в засіданні майстер-класів

Майстер-класи відбудуться:

  • Етичні аспекти професійної діяльності адвоката — в залі засідань Вченої ради, яка знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23.
  • Тактика захисту у кримінальному провадженні — в актовій залі, яка знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2.
  • Адвокатура на стражі політики: як це працює? — у відділі рідкісних видань (Музей книги), який  знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Кленова, 8.
  • Реформа адвокатури як складова судово-правової реформи — в 312 аудиторії, яка знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2.
  • Актуальні питання дисциплінарної відповідальності адвоката — в телевізійній студії, яка знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2.
  • Адвокат і суддя: аспекти процесуальної взаємодії за новим процесуальним законодавством — в 2 аудиторії, яка знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2.
  • Захист прав клієнтів у галузі морського права та міжнародної торгівлі. Захист прав клієнтів у галузі морського права та міжнародної торгівлі — в 34 аудиторії, яка знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 9.

 

Категория: news