Голова комітету

СаинчинСаінчин Сергій Олександрович

Народився 23 грудня 1981 року в місті Одесі в сім’ї працівника органів внутрішніх справ.

З 2001 по 2002 роки проходив службу в збройних силах України у військах особливого призначення, має подяку від командира військової частини.

З 2002 по 2005 роки проходив службу в органах внутрішніх справ, має офіцерське звання, дві подяки від голови районної адміністрації міста за сумлінну службу та професіоналізм у боротьбі із злочинністю.

У 2005 році закінчив Одеську національну юридичну академію та отримав кваліфікацію юрист.

З 2006 по 2008 роки працював помічником адвоката.

У 2008 році склав адвокатський іспит та отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю, з 2008 року по теперішній час член Одеської обласної колегії адвокатів.

З листопада 2013 року по квітень 2014 року – аспірант кафедри криміналістики та кримінального процесу Класичного приватного університету.

Автор 18 наукових праць по темі «дітовбивство».

У квітні 2014 року захистив дисертацію кандидата юридичних наук на тему «Досудове розслідування умисного вбивства малолітньої дитини: організація і тактика».

З червня 2015 року по липень 2016 року був мобілізований та проходив службу в зоні АТО у складі 18 окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони Одеси (має подяку від командування частини, а також дві медалі за сумлінну службу та виконаний обов’язок по захисту батьківщини).

У квітні 2017 року призначений головою Комітету з питань координації надання правової допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам їх сімей  Ради адвокатів Одеської області.

З вересня 2017 член Ради адвокатів Одеської області.

Саінчин С.О. бере активну участь у роботі круглих столів, міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, які проводяться в вищих навчальних закладах України, семінарах по підвищенню кваліфікації адвокатів України.

Одружений.