Склад комітету

Fedorov Федоров Анатолій Анатолійович – голова Комітету, кандидат юридичних наук.

У 2000 р. з відзнакою закінчив економіко-правовий факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. У 2007 р. отримав кваліфікаційне свідоцтво особи, уповноваженої на декларування (митного брокера) та ліцензію арбітражного керуючого. У 2011 р. з відзнакою закінчив Інститут інтелектуальної власності у м. Києві НУ “Одеська юридична академія”. У 2015 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою “Правова охорона дизайнерських рішень в Україні.

Sharkova 2 Шаркова Наталя Робертівна – заступник голови Комітету.

Закінчила Юридичний інститут Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. Протягом 1998-1999 рр. поєднувала практичну діяльність з викладанням курсу “Інвестиційне право і зовнішньоекономічна діяльність” в Одеській державній юридичній академії. З 2012 р. – член Одеської обласної колегії адвокатів. Керуючий партнер Адвокатського бюро «Блехман і Карпович».

Levit Левіт Віктор Семенович.

У 2000 р. закінчив економіко-правовий факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. У 2008 р. завершив курс підготовки суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, отримавши кваліфікаційне свідоцтво особи, уповноваженої на декларування (митного брокера). З 2009 р. займається адвокатською діяльністю.

Podberezskaya Подберезська Наталія Валеріївна.

Закінчила юридичний факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. З 1990 р. – член Одеської обласної колегії адвокатів.

romanadze Романадзе Луіза Джумберовна – кандидат юридичних наук, доцент.

Доцент кафедри господарського права і процесу Національного університету “Одеська юридична академія”, член правління Національної асоціації медіаторів України, адвокат-медіатор Німецької адвокатської академії. У 2002 р. закінчила Одеську національну юридичну академію. У 2005 р. закінчила Інститут інтелектуальної власності та права у м. Києві. У 2008 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою “Захист прав на торговельні марки у міжнародному приватному праві”. У 2011 р. закінчила Туринський університет, Італія (магістр права у сфері інтелектуальної власності).

 

Сторінка Комітету у Facebook: https://www.facebook.com/1566257693413047/

Зв’язок з головою комітету адвокатом Федоровим А. А.:

тел.      048 775 00 13;   067 111 73 73 (Viber)

e-mail: fedorov@fedorov.od.ua