Голова комітету

Светлана АдабашАдабаш Світлана Аксентіївна

Народилася 01.06.1965 року в м. Одесі, в сім’ї моряка далекого плавання.
У період із 1972 по 1982 роки навчалася в середній школі №53 в м. Одесі.
У період із 1982 по 1985 роки працювала на фармацевтичному заводі «Біостимулятор».
У 1985 році вступила на дену форму навчання в Одеський державний університет ім.І.І. Мечникова.
У 1990 році закінчила навчання у ВУЗі і у вересні цього ж року була прийнята на стажування стажистом адвоката в Адвокатське об’єднання «Юридична консультація Київського району м. Одеси».
Закінчивши шестимісячне стажування, була прийнята адвокатом в Адвокатське об’єднання «Юридична консультація Київського району м. Одеси», а також стала членом Одеської обласної колегії адвокатів.
17.09.1993 року отримала Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
У вересні 2002 року за рішенням загальних зборів членів Адвокатського об’єднання «Юридична консультація Київського району м. Одеси» була обрана завідуючим.
У серпні 2013 року, після реорганізації Адвокатського об’єднання «Юридична консультація Київського району м. Одеси» в Об’єднання адвокатів «Адвокати Київського району м. Одеси», згідно із Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» стала займати посаду керуючого.
З жовтня 2012 року і по даний час є членом Ради адвокатів Одеської області, головою Комітету з питань культури, туризму, спорту та соціальної підтримки адвокатів.
Професійну діяльність здійснює як самозайнята особа. Спеціалізація в області цивільного, сімейного, кримінального права.
Сімейний стан – незаміжня.

e-mail: sa7990003@gmail.com

сторінка на Фейсбуці