02 червня 2017 року в Одесі відбудеться ІІІ щорічний форум «Медіація і право»

Даний Форум проводиться Українською академією медіації і Радою адвокатів Одеської області, за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ. Щорічний форум «Медіація і право» присвячений обговоренню питань у сфері альтернативного вирішення спорів за допомогою медіації з безпосереднім залученням фахівців у галузі права (суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів та науковців).

Мета форуму – створення платформи для отримання та поглиблення знань про позасудове вирішення конфліктів за допомогою медіації (переговорів), про розвиток медіації в Україні і у європейських державах та її застосування на практиці (особливості роботи адвоката-медіатора, судова медіація: досудове врегулювання спору суддею або ініціювання/рекомендація суддею процедури медіації, медіація під час судового провадження, медіація у різних сферах правовідносин та інші питання ), а також для обміну досвідом між юристами, що практикують медіацію.

Теми, які будуть висвітлені на форумі: Проект Закону «Про медіацію»: на шляху до другого читання.  Експертний аналіз Законопроекту “Про медіацію” №3665 та запропонованих змін до нього від експертів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ. Угоди в медіації як цивільно-правові угоди: укладання, оформлення, виконання. Особливості укладання таких угод (як під час розгляду справи в суді, так і поза судом; нотаріальне оформлення). Укладання та виконання цивільно-правових угод в медіації в контексті німецького цивільного права. Collaborative Law та медіація – відмінне та спільне. Додаткові можливості для адвокатів.

Форум також буде мати практичну частину за наступними питаннями: Залучення до медіації правниками (воркшоп). Демонстрація процедури медіації на прикладі конфлікту з юридичною складовою.

Доповідачами виступлять європейські (Німеччина, Австрія) та українські експерти у галузі права та медіації.

Всі учасники форму отримують сертифікати, а адвокати отримують сертифікати з підвищення кваліфікації.

Дата проведення: 02 червня 2017 року.

Час проведення:   09:30 – 16:00.

Реєстрація:             09:00 – 09:30.

Місце проведення:  конференц-зал готелю “GAGARINN”, м. Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б.

За наступними посиланнями Ви можете завантажити інформаційний лист щодо Форуму та попередню програму:

https://drive.google.com/file/d/0B1vsyG6fB0X9SmRCSzQyOXM4Wkk/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B1vsyG6fB0X9cFVFcTYzQTZ6Uzg/view?usp=sharing

Реєстрація є обов’язковою. Кількість місць обмежена.

Для участі у Форумі  необхідно заповнити відповідну реєстраційну форму або в електронній формі на сайті УАМ: http://mediation.ua/?p=872

або в письмовій формі за наступним посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B1vsyG6fB0X9WUUzN05WMlN6eXc/view?usp=sharing .

За детальною інформацією звертатись: контактна особа – Анна Головач: тел. (048)722-01-82; моб. (063)119-54-90, або надіслати листа на пошту info@mediation.ua