03 березня 2023 року Радою адвокатів Одеської області  за ініціативи Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО проведено акредитований захід із підвищення кваліфікації для адвокатів регіону на тему: «Медична таємниця та персональні дані пацієнта: особливості дотримання та розголошення» 

Відкривала захід голова Комітету підвищення кваліфікації РАОО, адвокат Гроза Ірина Валентинівна.

Лектором заходу була адвокатка, к.ю.н., член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член Європейської асоціації медичного права, доц. кафедри цивільно-правових дисциплін ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова ВАЛАХ Вікторія Володимирівна.

Лектор розкрила важливі питання, як от: поняття медичної таємниці, поняття персональних даних пацієнта та особоливості збору, обробки і розповсюдження персональних даних пацієнта тощо.

Захід відбувався у форматі офлайн ( Конференц-зал готелю «Alexandrovskiy», м.Одеса,  проспект Олександрівський, 12) та онлайн ( із використанням платформи Zoom).

Під час заходу адвокати мали змогу ставити запитання лекторці та здобути цінні знання.

УВАГА!

Щоб отримати матеріали заходу, перейдіть за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1UJ2P7m2kEFvFX8asQE4_uNAq59KKDk4S/view?usp=sharing

***

Із запитаннями щодо ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО: lawyersqualification.odesa@gmail.com