03 лютого 2023 року у онлайн та оффлайн форматах відбувся акредитований захід із підвищення кваліфікації «Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний суд»

Захід проведено Радою адвокатів регіону з ініціативи та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО.

Відкривала його голова Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО, адвокат Гроза Ірина Валентинівна.

*Спікерами виступили адвокат, член Комітету з захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності РАОО, член Комітету з підвищення кваліфікації адвокатів РАОО – Багно Лілія Федорівна і адвокат, член Комітету з підвищення кваліфікації адвокатів РАОО – Ніколава Нелі Анзорівна.

✔️Лектори поділилися з учасниками необхідними знаннями стосовно нормативно-правових засад використання підсистеми «Електронний суд». Розповіли про принципи подачі позову до суду, формування ордеру у системі «Електроний суд», створенння довіреності від юридичної особи тощо.

*До заходу долучилися кілька сотень онлайн-учасників, які мали змогу ставити запитання лекторам та отримати 2 залікових бали.

Дякуємо усім за працю!

Увага!

Матеріали лекції доступні за посиланням:

https://youtu.be/uOc6e6DD3eA

https://drive.google.com/file/d/1P8WW1R8G36ZVbJrzIwnLvUmz8pXmdp-Q/view?usp=sharing 

*Запитання та пропозиції стосовно підвищення кваліфікації спрямовуйте на ел. пошту:

lawyersqualification.odesa@gmail.com