05 квітня 2019 року в залі засідань Ради адвокатів Одеської області відбувся семінар із підвищення кваліфікації, організований Комітетом по роботі з молодими адвокатами

Про адвокатську промову в історичному контексті учасникам заходу розповів голова Ради адвокатів Одеської області Й.Л.Бронз.

Від адвоката О.В.Чорного колеги отримали практично покроковий алгоритм реалізації юридичного проекту. Досить детально та з великим практичним підґрунтям пояснювались питання побудови роботи з клієнтом, з‘ясування необхідної інформації, етичних аспектів прийняття рішень адвокатом.

Адвокат і медіатор О.А. Фельдман ознайомила слухачів із навичками та прийомами успішної комунікації, які стануть в нагоді не лише під час спілкування з клієнтами, але й на комерційних переговорах, у конфліктних ситуаціях, у повсякденному спілкуванні.

Семінар продемонстрував велику зацікавленість у висвітлені саме практично орієнтованих питань діяльності адвокатів. Тож, за словами організаторів заходу, Комітет по роботі з молодими адвокатами напрацьовуватиме наступні теми семінарів, які неодмінно зацікавлять колег.