12 квітня 2019 року делегація Королівства Марокко після офіційного візиту до Одеської міської ради мала зустріч у Раді адвокатів Одеської області

Гостей, серед яких були правники, вітав голова РАОО Йосип Бронз, члени Ради та члени Одеської обласної Колегії адвокатів.

Під час діалогу пройшло обговорення перспективних напрямків співпраці та юридичних питань, пов’язаних із підписанням Угоди про партнерські відносини між Одесою і Марракешем.

Сьогодні Одеса поставляє в Марокко зернові культури, імпортуючу рибу і ракоподібних. Перспективні напрямки співпраці – соціально-культурна, економічна, науково-технічна галузі та туризм.

Планується підписання Меморандуму в рамках Угоди між Радою адвокатів Одеської області та делегацією з Марракеша про взаємодію із надання правової допомоги підданим Королівства Марокко, які перебуватимуть на Одещині, і громадянам України у Марокко.

Довідка.
Королівство Марокко – держава в Північній Африці з населенням понад 35 млн. осіб, столиця – Рабат. Марокко омивається на півночі водами Середземного моря і на заході – Атлантичного океану. Гібралтарську протоку відокремлює Марокко від Європи. Марракеш – одне з чотирьох імперських міст Марокко площею 209 кв. км з населенням 952 тис. осіб. Місто славиться своїми садами і парками, серед яких виділяються оливковий гай Менара і сади Агдал (їх площа становить 405 га).