12 серпня Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО буде проведено акредитований захід із підвищення кваліфікації адвокатів «РОБОТА АДВОКАТА У ПОДАТКОВИХ СПРАВАХ»

Спікери та теми:

1️⃣Адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання «ОВІС ЛІГАЛ», член Асоціації правників України (АПУ) та Одеської обласної організації Союзу юристів України (СЮУ) Носенко Ігор Петрович виступить із темою  «Заяви по суті справи (КАС, ЦПК, ГПК): вимоги до оформлення та змісту, строки подання», а зокрема розповість про: 

– Заяви по суті справи (ст. 174 ЦПК, ст. 161 ГПК, ст. 159 КАС): 

Позовна заява 

Відзив на позовну заяву 

Відповідь на відзив на позовну заяву 

Заперечення на відповідь на відзив на позовну заяву 

Пояснення третьої особи 

– Продовження та поновлення процесуальних строків для подання заяв по суті справи (ст. 126-127 ЦПК, ст.118-119 ГПК, ст. 121 КАС). 

***

2️⃣Адвокат, керуючий Адвокатського бюро «Олексія Чорного» Чорний Олексій Віталійович висвітлюватиме тему «Методика надання правової допомоги в податкових спорах» та сфокусується на вказаних нижче питаннях: 

– Типологія судових податкових спорів. Обрання вірної форми захисту порушеного права. Визначення об’єкту оскарження. 

– Формування позовних вимог. Оскаржувати рішення чи дії (бездіяльність)? Права платників податків, що порушуються діями (бездіяльністю) податкового органу. Специфіка доказування протиправної бездіяльності. 

– Формування доказової бази щодо реальності господарських операцій в спорах про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень в залежності від основного виду діяльності платника податків. 

– Застосування ст.77 КАС України. Розподіл обов’язків доказування між сторонами в судовому процесі. 

– Основна мета роботи адвоката при судовому розгляді податкових спорів. Розуміння суті та специфіки діяльності клієнта як запорука надання якісної правової допомоги. 

– Правові висновки Верховного Суду у податкових спорах з питань доказування реальності господарських операцій. 

***

3️⃣Адвокатка, керуюча Адвокатського бюро «Василенко Ганна та партнери», досвідчена тренерка, кандидатка педагогічних наук Василенко Ганна Вікторівна розкриватиме тему «Актуальні підходи до ефективного вирішення податкових спорів» та зосередить увагу на наступному: 

– Алгоритм дій роботи над адміністративною справою: мета, актуальність дослідження, предмет та засоби дослідження. 

– Типологія проблемних питань, що характерні для адміністративних справ. 

– Судова практика у справах за участю органів ДПС: чи можна розраховувати на правову визначеність в адміністративній юстиції!? 

🕑Дата та час проведення: 12 серпня 2021 року з 14:00 год. до 17:00 год. 

Формат участі: онлайн (платформа ZOOM)/офлайн (актова зала РАОО в м. Одесі по вул. Жуковського, будинок 14). 

Кількість залікових балів для адвокатів: 3 бали 

❗️Участь у заході БЕЗОПЛАТНА та МОЖЛИВА ЛИШЕ ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ. 

Реєстрація на захід здійснюється на сайті ЦА ВША НААУ за посиланням: 

https://cpd.hsa.org.ua/events?anytime=false&date=2021-08-12&page=1&perpage=20  

Для реєстрації оберіть відповідний захід зі списку акредитованих (врахуйте варіативність і оберіть бажану форму участі) на сайті ВША НААУ та натисніть кнопку “Подати заявку на участь”.