12 вересня 2020 року відбулася міжнародна онлайн конференція «Твіннінг юристів», організатором якої виступила Рада адвокатів Одеської області разом із Європейською асоціацією юристів та Гданською колегією юристів

imре

Захід пройшов за підтримки Ради Європи.

Варто вказати, шо ця конференція стала гармонічним продовженням міжнародної конференції «Твіннінг юристів», яка проходила 4-7 липня 2019 року у Гданську (Польща) та була присвячена темі «Захисту персональних даних».

Ідея Twinning полягає у знайомстві людей не лише на професійній основі, а й шляхом побудови більш тісних особистих взаємин. Ось чому під час особистих зустрічей гостей приймають місцеві юристи у себе вдома, організовуються різноманітні мережеві заходи, а науковий семінар є одним із важливих, але не основним компонентом заходу.

За результатами тогорічної конференції у Гданську 21.08.2019 року між Радою адвокатів Одеської області та Палатою юристів Гданська, Республіканською колегією адвокатів Азербайджану, Білоруською республіканською колегією адвокатів, Радою Асоціації адвокатів Грузії,  Адвокатською палатою Калінінградської області, Республіканською колегією адвокатів Казахстану, Республіканською колегією адвокатів Узбекистану, Республіканською колегією адвокатів Республіки Молдова, Асоціацією молодих юристів Молдови був підписаний Меморандум про партнерство.

Цей Меморандум передбачає, серед іншого, що сторони прагнутимуть проводити щороку подібну конференцію тій, яка була у Гданську в 2019 році.

З метою розширення міжнародного співробітництва та обміну досвідом, ще у 2019 році Рада адвокатів Одеської області виступила з ініціативою організувати та провести у вересні 2020 року конференцію «Твіннінг юристів» в Одесі. На жаль, через пандемію та оголошений карантин провести конференцію у звичному форматі в Одесі не вдалося.

Однак, цього разу, незважаючи на дистанційний формат заходу, у ньому взяли участь 70 учасників більш як із 15 країн, серед яких: Азербайджан, Бельгія, Білорусь, Великобританія, Вірменія, Грузія, Іспанія, Італія, Казахстан, Молдова, Польща, Румунія, Узбекистан, Україна, Франція, Швейцарія.

На заході Раду адвокатів Одеської області представляла заступник голови Олена Олександрівна Джабурія, яка була модератором панелі, присвяченій питанням професійної етики, а також виступила із доповіддю «Професійна етика адвокатів при використанні сучасних технологій».

Також, із метою ознайомлення, нехай і в дистанційному режимі, учасників конференції з Одесою, адвокат Максим Попов зробив презентацію нашого міста, яка супроводжувалася змістовним промо роликом.

конфер