13 квітня 2019 року в залі засідань Ради адвокатів Одеської області пройшов семінар  із підвищення кваліфікації адвокатів, організований Комітетом конституційного правосуддя та прав людини РАОО. Тема семінару: «Свобода вираження поглядів та Інтернет»

Доповідь адвоката, д.ю.н. Мар’яни Афанасьєвої була присвячена змістовній характеристиці критеріїв та проблем обмеження свободи вираження поглядів у Інтернеті відповідно до практики Європейського суду з прав людини.

Член Комітету конституційного правосуддя та прав людини адвокат Юрій Канікаєв поінформував присутніх про наявну правозастосовну практику у справах щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Суддя-спікер Миколаївського окружного адміністративного суду, викладач Національної школи суддів України Ганна Лебедєва у своєму виступі зосередила увагу присутніх на положеннях Кодексу суддівської етики, присвячених етичним аспектам поведінки суддів у соціальних мережах, Інтернет-форумах та інших форм спілкування в мережі Інтернет.

Член Ради адвокатів Одеської області двокат, к.ю.н. Катерина Кармазіна виступила з доповіддю, в якій проаналізувала низку рішень Європейського суду з прав людини, в яких розглядалося питання здійснення адвокатами свободи вираження поглядів у мережі Інтернет.

132