14 січня 2020 року Верховна рада України обрала головою Комітету з питань правової політики Андрія Костіна. Привітання від громадської організації «Адвокат майбутнього»  

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання» набрав 296 голосів.

Костін111-600x400

Протягом 2017  2019 років  Андрій Костін був експертом програми «Адвокат майбутнього». Також протягом останніх років Андрій був заступником голови Ради адвокатів Одеської області.

Вітаємо Андрія Костіна з обранням! На новій посаді від імені спільноти програми бажаємо завжди мати підтримку правників України та гідно йти новим шляхом і віримо, що європейські цінності заради суспільного блага є і будуть головним критерієм для прийняття рішень.

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.

(з офіційного сайта ГО “Адвокат майбутнього”)

сайт-_1500x600_acf_cropped