15 вересня 2022 року на запрошення Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи адвокати Ради адвокатів Одеської області взяли участь у  методологічному семінарі з питань призначення судових експертиз та експертних досліджень щодо відшкодування шкоди та збитків, завданих державі в результаті збройної агресії Російської Федерації

15 вересня 2022 року на запрошення Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи  адвокати Ради адвокатів Одеської області взяли участь у  методологічному семінарі  з питань призначення судових експертиз та експертних досліджень щодо відшкодування шкоди та збитків, завданих державі в результаті збройної агресії Російської Федерації.

В процесі семінару були визначені актуальні питання та надані практичні рекомендації щодо підготовки матеріалів для проведення окремих видів судових експертиз.

Перед учасниками семінару виступили директор ОНДІСЕ Кішко Д.І., заступник директора Раскін Г.А. та завідувачі лабораторій ОНДІСЕ.

В процесі жвавих діскусій експертами були надані відповіді на питання учасників семінару, підкреслена значна роль такого роду заходів для практичної діяльності адвокатів та обговорена необхідность подальшої співпраці Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи з Радою адвокатів Одеської області.