16 березня 2018 року Асоціація адвокатів України проведе I Судовий форум. До участі у заході запрошуються адвокати Одещини

Асоціація адвокатів України інформує:

Вперше у вітчизняній правничій історії на всеукраїнському рівні адвокатська спільнота проведе Судовий форум, на якому обговорюватимуться актуальні питання судоустрою та судочинства.

Проведення Асоціацією подібного незалежного дискусійного майданчика є вимогою часу та природною реакцією на кульмінаційні події кінця 2017 року, коли в ході судово-правової реформи нарешті запрацював оновлений Верховний Суд, набули чинності нові правила адміністративного, господарського та цивільного судочинства.
Метою Форуму є створення майданчика для професійного спілкування, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення знань та навичок.
Враховуючи актуальність тем, які виносяться на розгляд, важливість проведення даного заходу, Асоціація адвокатів України пропонує Раді адвокатів Одеської області підтримати дану подію проінформувавши адвокатів про захід та розмістивши інформацію на сайті.
В свою чергу, ми готові надати 15 адвокатам Одеської області прийняти участь у Форумі за спеціальною ціною – 1000 грн.
Дата проведення: 16 березня 2018 року.
Місце проведення – конференц-зал “Український дім” (м. Київ, вул. Хрещатик,2).
Час роботи: 08:30 – 18.30.
Орієнтовна кількість учасників: 450 осіб.

Детальніше – у надісланих додатках, які подані нижче.

I СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

З приємністю повідомляємо, що вперше у вітчизняній правничій історії на всеукраїнському рівні адвокатська спільнота проведе Судовий форум, на якому обговорюватимуться актуальні питання судоустрою та судочинства.

Коли? 16 березня 2018 р.( 9:00-18:00)

Де? «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2)

Проведення Асоціацією подібного незалежного дискусійного майданчика є вимогою часу та природною реакцією на кульмінаційні події кінця 2017 року, коли в ході судово-правової реформи нарешті запрацював оновлений Верховний Суд, набули чинності нові правила адміністративного, господарського та цивільного судочинства.

Саме зараз адвокати набувають свій перший практичний досвід, адаптуючи питання захисту інтересів клієнтів до нових процесуальних реалій. Тому місія подібного заходу в тому щоб, відкинувши стереотипне розуміння процесуальних новел виключно крізь призму «зрад» та «перемог» – адвокати та їх клієнти на прикладі реальних справ отримали практичні поради щодо найбільш хвилюючих питань процесуального життя в пореформений період.

На Вас очікують:

– Новий формат, який передбачає максимальну відвертість спікерів;
– Розгляд першого досвіду застосування процесуальних новел;
– Нові реалії застосування історично проблемних процесуальних інститутів та перший «процесуальний квартал» 2018 року: inspired by experience.
– Public Talks на тему: «По обидві сторони реформи: у пошуках виходу» та процесуальний «стрес-тест».

Спікери форуму:

– провідні адвокати;
– судді Верховного Суду – вихідці з адвокатської спільноти;
– судді Верховного Суду з понад 20-річним стажем суддівської діяльності;
– колишні судді, які в процесі реформи підсилили ряди адвокатури;
– представники бізнесу;
– парламентарі та інші причетні до реформи науковці та громадські діячі.

Ключові особливості форуму:

– Перші кейси у нових процесуальних реаліях.
– Дискусії між суддями, адвокатами та представниками бізнесу.
– Гострі теми та питання, на які Ви отримаєте відповіді.

Масштаб заходу:

450 адвокатів, юристів, суддів, які планують прийняти участь.

Захід відбудеться 16 березня 2018 року у м. Києві, за підтримки Генерального партнера Форуму – національного лідера судової практики з провідної юридичної компанії EQUITY та Експертного партнера заходу – компанії Pavlenko legal Group.

З більш детальною інформацією відносно заходу можна ознайомитись за посиланням
http://www.uaa.org.ua/events/7183/

З приводу питань, звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату ААУ за наступними контактами: тел.: +38 (067) 343 34 07;  +38 (067) 441 10 27; +38 (067) 239 86 90,  e-mail: forum@uaa.org.ua

Будемо раді бачити Вас серед учасників Форуму!

Programm_2018_03_16