16 листопада 2018 року відбувся навчальний семінар, організований Комітетом по роботі з молодими адвокатами  Ради адвокатів Одеської області

Програма навчального семінару складалась з трьох блоків, які висвітлювали важливі аспекти практичної діяльності адвоката і були спрямовані на надання конкретних інструментів та практично орієнтованих знань, що стануть в нагоді не тільки молодим спеціалістам, які починають свій шлях в професій, а й адвокатам із досвідом.

Цікавою та насиченою була лекція заступника голови Ради адвокатів Одеської області Андрія Костіна про основи етики адвоката. Дуже важливим є питання орієнтації молодих адвокатів на дотримання високих етичних стандартів та усвідомлення необхідності їх дотримання повсякчасно, зокрема, при спілкуванні та викладенні власних думок в мережі Інтернет.

Жвавою була дискусія щодо актуальних питань виконавчого провадження. Спікери – заступник начальника відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Юлія Коржова і приватні виконавці Дмитро Колечко та Юрій Щербаков – інформували учасників семінару про особливості підтвердження повноважень адвоката у виконавчому провадженні, про специфіку та інноваційні підходи у роботі приватних виконавців. Присутніх закликали до жвавої дискусії із наявних проблемних питань та співпраці з органами державної виконавчої служби.

Великий інтерес учасників семінару викликав навчальний блок про навички налагодження комунікації з клієнтом. Своїми знаннями поділились випускниці програми «Адвокат Майбутнього»: заступник голови Комітету по роботі з молодими адвокатами, адвокат Ірина Гроза та адвокат Ганна Круглякова, які використали цікаві відеоматеріали. Ганна Круглякова не лише змістовно виклала основні складові ефективної комунікації з клієнтом, але й допомогла проаналізувати їх застосування на практиці на прикладі змодельованої у відеоматеріалах ситуації.

Навчальний семінар, за відгуками учасників, був цікавим і корисним

.