17 серпня 2016 року (середа) о 14.00 відбудеться засідання Ради адвокатів Одеської області

У проекті порядку денного засідання наступні питання:

 1. Інформація про діяльність Ради адвокатів Одеської області.
 2. Про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи у якості помічника адвоката.
 3. Про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю особам, які пройшли стажування.
 4. Про направлення на стажування і призначення керівників стажування.
 5. Про припинення стажування за заявою стажиста.
 6. Про затвердження рішень про видачу посвідчень помічника адвоката і включення даних щодо помічників адвокатів до ЄРАУ.
 7. Розляд скарг адвокатів відносно адвокатів.
 8. Заява Комітету із захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності (далі Комітет) про прийняття кандидатів у члени Комітету на випробувальний термін строком у три місяці.
 9. Про склад редакційної колегії “Вісника Одеської адвокатури”.
 10. Звернення групи адвокатів Одеської області щодо необхідності розширення кола осіб, яким надано право на придбання, носіння та зберігання пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії.
 11. Про звільнення від сплати щорічного внеску для реалізації адвокатського самоврядування адвокатів окремих категорій, передбачених Рішенням Ради адвокатів України № 122 від 13.11.2015 року.
 12. Про виділення матеріальної допомоги.