18 травня  Радою адвокатів Одеської області, за безпосередньої участі представників Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО та Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО, проведено захід із підвищення кваліфікації на тему: «Робота адвоката у справах про банкрутство»

На захід було залучено чотирьох спікерів:
Голова Ради адвокатів Одеської області Бронз Йосип Львович виступив із лекцією «Захисна промова», у якій розповів про особливості підготовки та викладу промови адвоката в суді.
Суддя Господарського суду Одеської області Грабован Лілія Іванівна розкривала тему «Основні аспекти розгляду справ про банкрутство», зокрема, акцентувала увагу на питаннях правового регулювання, мети, завдань конкурсного провадження та судових процедур у справах про банкрутство юридичних осіб.
Арбітражний керуючий, адвокат Данілов Артем Іванович розповів про оптимізацію витрат на забезпечення діяльності арбітражного керуючого у справах про банкрутство (неплатоспроможність), надав практичні поради щодо такої оптимізації.
Арбітражний керуючий, голова Ради арбітражних керуючих Одеської області, адвокат Колмикова Тетяна Олександрівна доповіла про особливості застосування субсидіарної  та солідарної  відповідальності осіб  у зв’язку з доведенням до банкрутства Боржника.
У заході з підвищення кваліфікації брали участь в онлайн /офлайн  формах та мали змогу отримати 3 (три) залікових бали адвокати з усіх регіонів нашої країни.
Висловлюємо вдячність спікерам за змістовний, корисний матеріал та його динамічний виклад.
Окрім того, дякуємо всім, хто надавав допомогу в організації і проведенні заходу, а також активним та уважним учасникам!
 IMG_0243
IMG_0252