19 грудня – День адвокатури України

Шановні колеги, друзі!

Сьогодні – наше професійне свято. Не просто робота, а самовіддане служіння адвокатурі, яка виконує важливу суспільну функцію — надання професійної правничої допомоги, –  свідомий і обдуманий вибір кожного. Бути адвокатом – це бути людиною відповідальною, грамотною, освіченою, непідкупною і милосердною, бути на боці справедливості і законності.

У плани кожного з нас внесла свої корективи війна. Але тяжке випробування адвокатську спільноту не роз’єднало, а навпаки – згуртувало, додало незламності нашій вірі в справедливість, у нашу перемогу.

Ми низько вклоняємося пам’яті колег-адвокатів, які віддали своє життя, боронячи незалежність і територіальну цілісність нашої держави; ми пишаємося мужністю і самовідданістю колег, які  добровільно поповнили лави територіальної оборони, яких призвано на військову службу військкоматами, хто веде активну волонтерську діяльність. Кожна нагорода і відзнака наших героїв навічно вплітаються у вінок слави всього адвокатського співтовариства. На повагу заслуговують адвокати, які в непростих умовах воєнного стану надають людям потрібну фахову допомогу, продовжують навчатися, удосконалювати свій професійний фах.

Сьогодні кожен може розраховувати на допомогу і на підтримку адвокатського співтовариства, де панує взаємоповага і взаєморозуміння.

Ми – разом, ми – сильні! Життя триває!

У день нашого професійного свята щиро бажаю Вам витримки, мужності, незламності, впевненості у власних силах, реалізації добрих планів і намірів, здоров’я Вам і Вашим рідним, простого людського щастя кожному.

Зі святом Вас, шановні колеги, з Днем адвокатури України!

З повагою,

виконуюча обов’язки голови Ради адвокатів Одеської області

Олена Джабурія.