20-21 лютого 2018 року відбулося відкриття кабінетів медіації у пілотних судах міста Одеси

Відкриття кабінетів здійснено в рамках реалізації проекту «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади».

В якості пілотних судів проекту задіяні Київський районний суд у м. Одеси та Господарський суд Одеської області спільно із Одеським апеляційним господарським судом.

http://zib.com.ua/ua/print/131973-v_oags_vidnini_mozhna_vregulyuvati_spori_v_kabineti_mediacii.html

Проект реалізується Українською академією медіації за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Рада адвокатів Одеської області підтримала захід та взяла участь у відкритті кабінетів медіації: на відкритті  були присутні члени комітету із медіації та інших видів альтернативного врегулювання спорів РАОО, інші практикуючі адвокати.

http://7kanal.com.ua/2018/02/v-kievskom-rayonnom-sude-otkryit-kabinet-mediatsii-video/

Діяльність кабінету медіації направлена на сприяння покращенню інформування громадян та правників щодо можливості альтернативного позасудового врегулювання спорів та мирного їх вирішення за допомогою медіації.

В кабінеті медіації відвідувачі суду зможуть безкоштовно:

– отримати інформацію про процедуру медіації;

– отримати консультацію щодо можливості вирішення наявного у них спору за допомогою медіації;

– взяти участь у процедурі медіації.

Кабінет медіації працюватиме в приміщеннях судів з кінця лютого по вересень 2018 року. Детальна інформація за тел.: (098)693-86-56.

http://reporter.od.ua/v-kievskom-raysude-odessyi-otkryili-kabinet-mediatsii/