20 квітня 2017 року відбулося спільне засідання Комітету з цивільного та сімейного права Ради адвокатів Одеської області та Апеляційного суду Одеської області

У роботі засідання, яке проходило у конференц-залі Апеляційного суду Одеської області, взяли участь 130 адвокатів.

Відкрив його та  звернувся зі вступним словом до учасників голова Апеляційного суду Одеської області Колесніков Григорій Якович. Також вітальне слово мав заступник голови Ради адвокатів Одеської області Костін Андрій Євгенович, який нагородив переможців ІІІ стипендіального конкурсу юридичної фірми «ЮРЛАЙН», вручивши їм дипломи та побажавши успіхів у роботі.

Також пан Костін відзначив, що в Україні відбувається процес реформування  системи правосуддя, в рамках якого завершується формування Верховного Суду, далі буде відбір суддів у суди першої та апеляційної інстанцій, які працюватимуть згідно нового Закону України «Про судоустрій та статус суддів».

Зі змістовною доповіддю на тему: «Переваги та недоліки проекту Цивільного процесуального кодексу України» виступив заступник голови Апеляційного суду Одеської області Дрішлюк Андрій Ігорович. Він заначив, що новели проекту зачепили абсолютно всі стадії судочинства, а зміни стосуються всіх учасників судового процесу. Так,  майбутні зміни, які стосуються процедури оформлення та подачі позовної заяви, можуть бути цікаві громадянам або адвокатам, які представляють їх інтереси. Стосовно суду, то з точки зору процесуального закону саме суду необхідно буде забезпечувати виконання оновленої процесуальної форми.

Доповідач зазначив, що в проекті приділено увагу також  питанню впровадження системи електронного правосуддя, що дозволить відійти в суді від паперового обігу.

Учасники засідання разом із доповідачем обговорили основні зміни, які передбачені проектом Цивільного процесуального кодексу, їх вплив на розгляд справ судом та окремі проблемні  питання реалізації його норм.

без имени-12

без имени-24

без имени-25