20 квітня 2019 року в актовій залі Ради адвокатів Одеської області Комітетом із підвищення професійної кваліфікації при Національній асоціації адвокатів України спільно з РАОО було проведено семінар для адвокатів нашої області на тему: «Інформаційні новації у роботі адвоката»

Захід урочисто відкрив голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз, який підкреслив обов’язковість для адвоката слідкувати за всіма змінами сучасності, опанувати можливість використання інформаційних технологій для пришвидшення та покращення надання якісної правової допомоги клієнту.

Д

Із доповіддю стосовно особливостей застосування електронних доказів у судових провадженнях та висвітленням практики використання нового виду доказів виступила адвокат Олена Сібільова.

Питання останніх тенденцій розвитку кібербезпеки адвокатської діяльності,  процедурних питань здійснення експертиз цифрових пристроїв, можливостей комп’ютерної діагностики, встановлення збирання електронних  доказів висвітлив експерт: директор ТОВ «Лабораторія комп’ютерної діагностики» Сергій Прокопенко. Адвокат Людмила Волкова  розповіла про практичні лайфхаки адвоката у судовому процесі щодо не допуску зловживання процесуальними правами. Вона  поділилася власним досвідом щодо запобігання порушенням опонентів.

Доповідачами виступили запрошені експерти-судді Київського районного суду Одеси Павло Прохоров та Валеріан Луняченко, який є пілотним щодо впровадження електронного суду. Вони розкрили процедурні питання звернення через електронний суд, проблеми та перспективи запровадження, окреслили найпоширеніші помилки сторін при зверненні, розповіли про практику роботи пілотного суду.

Під час семінару було сповна вичерпано його програму, опрацьовано найактуальніші теми застосування сучасних інформаційних технологій у роботі адвоката, у тому числі з численними запитаннями до доповідачів та предметними дискусіями довкола обговорюваних питань.

Доповідачі активно ділилися із учасниками власним досвідом практичної діяльності стосовно ефективного судового захисту та разом з учасниками обговорювали найбільш актуальні питання інформаційних новацій в роботі адвоката.

Після завершення тренінгу учасники-адвокати отримали сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

Сібільова Олена,

координатор програми Ради Європи «HELP» від адвокатури.

 

ГБа