20 листопада 2019 року відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області. яке провів голова Ради Йосип Бронз

Порядок денний засідання містив розгляд більш як 10 питань, серед яких: інформація про діяльність Ради адвокатів Одеської області; про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи у якості помічника адвоката; про затвердження звітів про проходження стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю особам, які пройшли стажування; про направлення на стажування і призначення керівників стажування тощо.

Члени Ради розглянули скарги адвокатів у відношенні інших адвокатів; обговорили ситуації щодо дій адвокатів, які приводять із собою «групу підтримки»; розглянули питання про звільнення адвокатів від підвищення кваліфікації; питання про звільнення адвокатів від сплати щорічного внеску.

Також під час засідання було розглянуто листа адвоката Хлєбнікова М.П. стосовно створення Комітету з медичного і фармацевтичного права при Раді адвокатів Одеської області, а також питання про надання матеріальної допомоги тощо.

З усіх винесених на обговорення питань ухвалено відповідні протокольні рішення.

IMG_3137

IMG_3134

IMG_3130