20 жовтня 2017 року в Одеському апеляційному господарському суді відбувся семінар із підвищення кваліфікації адвокатів з актуальних питань господарського права і процесу

Захід був спільно організований Одеським апеляційним господарським судом та Комітетом господарського права і процесу Ради адвокатів Одеської області.
З вітальними словами до присутніх звернулися: суддя-спікер, заступник голови Одеського апеляційного господарського суду Галина Діброва; суддя Одеського апеляційного господарського суду, секретар другої судової палати суду Тетяна Гладишева, а також адвокат, заступник голови Ради адвокатів Одеської області Андрій Костін.
Доповідачами на семінарі були: суддя Одеського апеляційного господарського суду Світлана Таран, яка розкривала тему «Аналіз судової практики з розгляду спорів, які виникають із корпоративних відносин», а також суддя Одеського апеляційного господарського суду, секретар другої судової палати суду Тетяна Гладишева з темою «Аналіз судової практики з розгляду спорів, які виникають із договорів оренди державного та комунального майна».

Обрані теми завчасно були заявлені як одні з найактуальніших, і саме в межах цих тем у адвокатів виникає чимало запитань. Тож після прослуханих доповідей учасники семінару активно ставили запитання спікерам, що перетворило семінар на жваву професійну дискусію.
Рада адвокатів Одеської області висловлює слова подяки Одеському апеляційному господарському суду за плідну співпрацю та професійний обмін досвідом.